Komplex

Informace o Bydlení Košťany-Teplice

Dovolte nám nahlédnout do různých oblastí Obytného souboru Košťany-Teplice. Místo se nachází v jedné úchvatné oblasti, kde si můžete užít pěšíturistiku v horách nebo v blízkosti nejbližšího jezera. Komplex je postaven tak, aby byl nezávislým komplexem poskytujícím vše v rámci svých hranic.

Jeho celková velikost je téměř 64 000 m², s téměř 16 000m² společných ploch. Uvnitř najdete veškerou výše zmíněnou vybavenost a samozřejmě zelené parkové plochy o celkové velikosti zhruba 4000 m². Celkem je zde téměř 60 exkluzivních domů různých typů a velikostí. Všechny zahrnují vyhrazená parkovací místa nebo dokonce garáže.

Společné prostory se skládají z hřišť, zelených polí a různých zařízení postavených tak, aby uspokojily vaše potřeby a preference. Pamatujte, že komplex má vyhrazené budovy pro správu a zabezpečení, které zaručují pohodlí a bezpečnost. Pro vaše pohodlí můžete vidět všechny domy a zařízení natřené v různých barvách na schématu na následující stránce

blank

Bezpečnost

Vaše bezpečnost a někdo z vašich blízkých je zaručena díky mnoha bezpečnostním nástrojům, které vám zajistí pohodlí a ochranu. Vstupní brána poskytuje návštěvníkům vysokou úroveň soukromí a kontroly.

Security.jpg

Zdravotní středisko

V případě nouze je Vám k dispozici zdravotní středisko o celkové velikosti 430m². Čtyři lékaři se starají
o obyvatele a jejich rodiny, aby se v neočekávaných situacích cítili bezpečně.

health-center.jpg

Mateřská školka

K dispozici je mateřská školka, která vám usnadní život a ušetří čas a výdaje na cestování, takže se můžete o své děti cítit bezpečně, když budete spravovat své podnikání. Zařízení se rozkládá na 270m² a pojme více než 30 dětí.

Kindergarten.jpg

Vybavení

Existuje mnoho integrovaných zařízení a doplňkových zařízení, jako jsou osobní parkovací místa, pekárna, cukrárna a další. To vše přidává hodnotu navíc a zvyšuje míru spokojenosti s komplexem a vším, co nabízí.

bakery.jpg

Vyberte si svou nemovitost