O Nás

Pomůžeme vám sestavit váš sen

Naše stavební firma je na trhu již více než 15 let a má za sebou více než 300 hotových projektů všech typů. Zabýváme se komerčními stavbami jako jsou nemocnice nebo sklady a jejich rekonstrukcemi a soukromými bytovými stavbami, jako je tato. Obytný soubor Košťany-Teplice je jedním z našich posledních projektů, který byl zahájen na konci roku 2022.

0 +
Roky zkušeností
0 +
Spokojení klienti
0 +
Projekty dokončeny

Bydlení Košťany-Teplice

Předpokládá se, že bude dokončena za několik let, přičemž samotná stavba je rozdělena do tří etap. Spoléháme na zkušený tým odborníků, který řídí stavební procesy přímo na místě. Můžete navštívit naši stránku Kommand Team a seznámit se s dalšími podrobnostmi o našem týmu. Naše společnost dováží různé stavební materiály, což nám umožňuje poskytovat vynikající kvalitu za rozumnou cenu. Ve stejném smyslu vás musíme upozornit, že se můžeme postarat o návrh interiéru každého domu, případně můžeme přeorganizovat půdorysy podle vašeho vkusu a preferencí.

Více informací, fotografií a videí o průběhu projektu Košťany-Teplice nebo o dalších dokončených projektech naleznete na našich sociálních sítích nebo na účtech na Youtube, na které jsme upozornili v dolní části stránky. Kontakt na naše exkluzivní prodejní partnery ze společnosti RE/MAX Synergy.